Współpraca

Nie, dziękuję :-)

Zakładając tego bloga miałam co do niego plan i póki co uparcie się tego trzymam. Co prawda nie zarzekam się, że to się nigdy nie zmieni. Życie czasem płata figla i pisze scenariusze, których nie chcemy. Już nauczyło mnie  nigdy nie mówić "nigdy". Ale mam nadzieję że nie będę do tego zmuszona.
Nie chcę reklam, nie testuję produktów, nie zarabiam na blogu - bo takie mam zasady.

Dlaczego w takim razie o tym piszę?
Ano tylko i wyłącznie po to by zaoszczędzić Państwa i swój cenny czas :) Państwa czas który stracicie pisząc ofertę do mnie, a mój na komponowanie zawsze miłej, aczkolwiek i tak negatywnej odpowiedzi na Państwa ofertę ;-)
Pozdrawiam bardzo serdecznie.

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. witaj, zapraszam Cię do naszej nowej akcji na portalu urodaizdrowie.pl: Blogerzy Smakują z restauracjami. Obecnie już można się zgłaszać do testowania dań z restauracji

  http://urodaizdrowie.pl/category/kosmetyki-testy

  Postaramy się i z Twojego rejonu znaleźć restauracje chętne do ufundowania bonów, jeśli masz jakieś sugestie lub namiary do takich miejsc czekamy na kontakt. Recenzje będą zamieszczane również na stronie głównej portalu.
  Akcja ma na celu też wyłonienie stałych krytyków kulinarnych, którzy otrzymają Certyfikat Krytyk Kulinarny Portalu Urodaizdrowie.


  zapraszamy do zabawy i zgłaszania się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń

Gdy zostawiasz komentarz jako Anonimowy podpisz się proszę swoim nickiem lub imieniem :) Miło mi będzie Cię poznać.
Coś się nie udało? Napisz koniecznie, postaram się pomóc w rozwiązaniu problemu. Nie warto się zniechęcać :)
Moderuję komentarze ze względu na masowo pojawiające się wpisy osób, których nick linkuje do stron reklamujących różne usługi i komercyjnych. Mój blog to nie darmowa agencja reklamowa, to nie wysypisko śmieci. Komentarze takie nie ujrzą światła dziennego.
Dziękuję i pozdrawiam :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...